Разделы:

nike

Nike

Компанія Nike відправила працівників у відпустку через ризик вигоряння

23

9:30, 3 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Nike надала всім співробітникам головного офісу в Орегоні на тижневу оплачувану відпустку.

Як пише глава відділу аналітики Метт Марраццо у LinkedIn, таке рішення прийняли в тому числі тому, що після пандемії коронавірусу торік багато працівників почувалися втомленими. «Всі наші керівники посилають чіткий сигнал: знайдіть час, щоб відпочити, позбутися стресу і провести час зі своїми близькими. Не працювати», – написав Марраццо.

Він додав, що це не просто тиждень відпустки, а «визнання того, що можна віддавати пріоритет психічному здоров’ю і при цьому виконувати роботу».

Попри те, що Марраццо вказує, що минулий рік був важким, а всі працівники пережили «травматичну подію», продажі продукції Nike виросли, а акції збільшилися на 20%, пише BBC.

У квітні тижневу відпустку отримали співробітники соцмережі LinkedIn, а в червні – працівники офісів сервісу знайомств Bumble.

Раніше ми писали про те, що компанія Coca-Cola змінить смак і упаковку напою Zero Sugar (ФОТО).

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.