Разделы:

iPhone 12

Суспільство

Комплект поставки iPhone 12 таки скоротиться: про це свідчить iOS 14.2

37

10:25, 1 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Apple випустила другу бета-версію iOS 14.2. Яких-небудь суттєвих змін в оновленні не виявили, але уважні користувачі під час вивчення прошивки все ж знайшли щось цікаве – натяки на «урізаний» комплект поставки нових iPhone.

Після виходу другої бети iOS 14.2 користувачі виявили зміну формулювання в способах зменшення впливу радіочастотного випромінювання при використанні iPhone, пише maximum.fm

Знайти цей розділ можна у «Налаштування» – «Основні» – «Правова інформація» – «РЧ-випромінювання». Раніше там говорилося про рекомендації використовувати комплектні навушники, але тепер цю фразу видалили.

Комплект поставки iPhone 12 таки скоротиться: про це свідчить iOS 14.2 - фото 428110
З новим iPhone 12 не буде ані блоку живлення, ані фірмових навушників

Багато хто відразу ж пов’язав таку зміну з чутками про те, що нові iPhone позбудуться не тільки комплектного адаптера живлення, а й фірмових дротових навушників EarPods. Як повідомляється, разом зі смартфонами в упаковці буде тільки кабель для зарядки та синхронізації з комп’ютером.

З чуток, Apple представить нові смартфони 13 жовтня. Очікується чотири моделі, включаючи компактний 5,4-дюймовий iPhone 12 mini, 6,1-дюймовий iPhone 12 й iPhone 12 Pro, а також 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max.

Читайте також: Facebook объединил чаты Instagram и Messenger

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.