Разделы:

sladd

Здоров`я

Поради для тих, хто хоче схуднути і при цьому не відмовляти собі у солодкому

3675

11:30, 18 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Ласунам не так легко впоратись зі своєю тягою до солодощів, особливо, коли хочеться позбутись зайвої ваги. Але є кілька порад від дієтологів, які допоможуть привести себе у форму.

Любов до солодощів важко назвати корисною звичкою, але й позбуватись її нелегко. Тому експерти розповіли, як ласунам зробити так, щоб не страждати від стресу та схуднути. Насамперед дуже важливо зайнятись плануванням, щоб цей спосіб був справді ефективним, пише maximum.fm.

Тому потрібно скласти список необхідних продуктів у магазин, щоб потім раптом не потягнутись до полиці із цукерками чи чимось зовсім не корисним. Це дозволить не лише менше витрачати часу та покупки, а й зекономить бюджет. До того ж, варто складати список продуктів, опираючись на те, що ви плануєте готувати.

Щоб не прощатись із солодощами у житті, фахівці радять замінити їх свіжими фруктами. Можна також купувати і сухофрукти, однак вони доволі калорійні і зовсім не такі дієтичні, як може здаватись.

Наступним пунктом є створення режиму дня із часом для прийому їжі. Не варто захоплюватись модними дієтами, а якщо вже й хочеться перевірити щось на собі, то дуже важливо перед цим проконсультуватись з лікарем.

Ще одна важлива порада: не забувати про повноцінний відпочинок та активність. Навіть незначні, але регулярні фізичні навантаження принесуть результат. А режим сну дозволить покращити самопочуття та уникати переїдання та тяги до солодкого.

Читайте також: дієтолог розповів, що потрібно організму, коли хочеться солодкого.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.