Разделы:

iPhone XS

Суспільство

Користувачі iPhone виявили, що Instagram «шпигує» за ними

51

15:45, 27 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мобільна операційна система iOS 14 ще не вийшла зі статусу «бети», але вже двічі відзначилася в ролі «кіберполіцейських». Нещодавно тестова версія прошивки «впіймала» на вивченні призначених для користувача даних популярний сервіс TikTok, а наступним «підозрюваним» став Instagram.

Як виявилося, додаток Instagram отримує доступ до камери апарата, навіть якщо його власник про це не знає, пише maximum.fm

Користувачі iPhone, які встановили бета-версію iOS 14, почали зауважувати, що клієнт Instagram отримує доступ до камери пристрою постійно, а не тільки під час зйомки фотографій або запису відео. Після численних скарг представники сервісу визнали існування проблеми і пообіцяли незабаром виправити помилку.

Читайте також: Ілон Маск посварився з коханою у Twitter через займенники

Ми отримуємо доступ до вашої камері тільки тоді, коли ви вмикаєте її в додатку. Ми знайшли і виправляємо помилку у бета-версії iOS 14, яка вказує на те, що камера використовується, коли цього не потрібно. Але і в цих випадках ми не отримуємо доступ до вашої камери, і контент не записується, – йдеться в електронному листі компанії.

Користувачі iPhone виявили, що Instagram 'шпигує' за ними - фото 417695

Хоча в iOS 14 були доопрацьовані багато питань, пов’язаних з конфіденційністю, мережеві джерела стверджують, що під час деяких досліджень вільний доступ до буфера обміну недавно був виявлений у понад 50 популярних додатків.

Loading...

Читайте также