Разделы:

korol thailand

шоу-биз

Король Таїланду дав своє перше інтерв’ю за 40 років

70

11:15, 3 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Король Таїланду Маха Вачхіралонгкон (Рама Х) дав перше інтерв’ю західним ЗМІ з 1979 року, коли він отримав титул кронпринца.

Спочатку монарх заявив, що не коментуватиме тему протестів у країні, після чого тричі повторив: «Ми всіх їх (протестантів) любимо». А на уточнення, чи існує можливість компромісу з протестантами, додав, що «Таїланд — країна компромісів», пише maximum.fm

Навіть така відповідь є рідкісною для тайського монарха. Зазвичай інтерв’ю у нього беруть наближені до королівського двору ЗМІ, відзначає CNN. Крім того, це перше спілкування Рами Х із західними медіа за останні 40 років.

Король Таїланду більшу частину часу перебуває у своїй резиденції в Німеччині, повертаючись на батьківщину лише для виконання обов’язкових королівських функцій: наприклад символічної церемонії зміни пори року, що відбулася 31 жовтня в резиденції Рами Х в Бангкоку, Великому палаці.

Читайте також: Джамала кардинально змінила імідж і здивувала фанатів

Королівська родина  - фото 433222

Королівська родина

У Таїланді в останні роки триває політична нестабільність, викликана протистоянням між прихильниками колишнього прем’єра країни Таксіна Шинаватри і військовими, які з 2014 року взяли владу в країні в результаті державного перевороту. Таких переворотів з 1932 року відбулося більше десяти.

Теги:

Loading...

Читайте также