Разделы:

krabovie

Здоров`я

Крабові палички: з чого роблять і чи варто їх їсти

914

6:30, 3 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Крабові палички, незважаючи на погану репутацію, стали традиційним гостем святкового столу. Але чи варто «запрошувати» їх на свято, пише maximum.fm

В основі крабових паличок – морепродукти. Своєю появою крабові палички зобов’язані винахідливості японських маркетологів. Довгий час Японія намагалася знайти спосіб продавати на міжнародному ринку свою традиційну їжу. У країні вона називається канікама і є фаршем з риби білих сортів.

Але в Європі й Америці канікама покупців не цікавила. До тих пір, поки японці не придумали зробити її привабливішою зовні й смачнішою. Замість коржів і кульок обрали форму паличок, на поверхню якої нанесли червону смужку.

Крабові палички за класичним рецептом купити неможливо. Продукт швидко завоював популярність в країнах світу. І японці зметикували, що своєю затребуваністю він зобов’язаний зовсім не цінності рибного білка, а тому самому смаку краба, який був створений за допомогою харчових добавок.

Читайте також: Влияет ли последовательность распития алкоголя на похмелье

Об’єм білка мінімальний. Помилково розглядати продукт, як джерело білка. Навіть якщо об’єм рибного фаршу в складі досягає 35 відсотків, обсяг білка не перевищує п’яти відсотків. Продукт низькокалорійний, але містить таку кількість харчових добавок, що вважати його корисним теж помилково.

При покупці шукайте в складі фарш сурімі. Якщо ви все-таки вирішили купити імітацію крабового м’яса, уважно вивчайте склад. На першому місці має стояти фарш сурімі.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.