Разделы:

Toyota Venza

Авто

Кросовер Toyota Venza здивував ультрасучасним дизайном

624

13:00, 20 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Кросовер Toyota Venza з’явився в 2008 році і був у виробництві майже 10 років. Тепер компанія вирішила повернути в модельний ряд SUV з такою назвою.

Відродження імені говорить про те, що сегмент кросоверів себе ще не вичерпав. Виробники згадують призабуті назви, щоб запропонувати покупцям новий міський позашляховик. Друге покоління побудоване на платформі моделі Тойота РАВ 4, але за габаритами трохи більше, пише maximum.fm

Водночас, при довжині кузова 4740 мм і колісній базі в 2690 мм новий кросовер Toyota трохи менший за першу Venza. Це пов’язано з тим, що попередник у своїй основі використовував платформу Toyota Camry, довжина кузова і колісна база становили 4800 мм і 2775 мм відповідно.

Нова Venza являє собою адаптований під глобальний ринок кросовер Toyota Harrier четвертого покоління, який був представлений не так давно. Це означає, що новинка отримала сучасний елегантний дизайн і красивий салон зі спортивними акцентами.

Читайте також: Facebook представив сервіс для створення магазинів у своїх соціальних мережах

Кросовер Toyota Venza здивував ультрасучасним дизайном - фото 404872

Кросовер Toyota Venza здивував ультрасучасним дизайном - фото 404873Кросовер Toyota Venza здивував ультрасучасним дизайном - фото 404874

Теги:

Loading...

Читайте также