Разделы:

Tesla Model X

Авто

Кросовери Tesla доставлятимуть астронавтів до ракет

17

7:30, 22 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Астронавти NASA, які у найближчі місяці здійснять перший політ на ракеті SpaceX, добиратимуться до неї на електрокросоверах Tesla Model X. Раніше транспортуванням екіпажу займався ретрофургон Astrovan.

Як пише Associated Press, саме білий Model X доставив двох астронавтів на стартовий майданчик під час тренування. Також компанія опублікувала фотографію Дага Херлі і Роберта Бенкена в чорно-білих скафандрах на тлі електрокара Tesla, пише maximum.fm

Космонавти знялись на фоні Tesla Model X - фото 381261

Космонавти знялись на фоні Tesla Model X

Фургон, який довгі роки використовувала NASA для перевезення екіпажу, виглядає ось так:

Старенький фургон відправили на пенсію - фото 381260

Старенький фургон відправили на пенсію

Минулої неділі команда SpaceX провела тестовий запуск без екіпажу, а водночас перевірила систему аварійної евакуації. Ракету Falcon 9 з кораблем Crew Dragon запустили з мису Канаверал, через півтори хвилини спрацювала аварійна система і корабель під’єднав власні двигуни, щоб піти на безпечну дистанцію від ракети. Вона вибухнула на висоті близько 20 кілометрів, а Crew Dragon успішно приземлився в океан за допомогою чотирьох парашутів.

Космічний корабель Crew Dragon спеціально розробили для польотів на Міжнародну космічну станцію. Після успішних тестів Ілон Маск заявив, що планує провести перший пілотований політ вже у другому кварталі 2020 року, між квітнем і червнем, проте ніяких офіційних дозволів від NASA поки що не було отримано.

Поки що єдине, що змогло побувати в космосі з подачі Маска – родстер Tesla. У лютому 2018 року його завантажили у салон ракети-носія Falcon Heavy для «симуляції маси» і відправили в бік Марса під пісню Девіда Боуї Space Oddity.

Теги: ,

Loading...

Читайте также