Разделы:

lego

Суспільство

Lego планує повністю відмовитися від пластику у виробництві своїх конструкторів

223

7:00, 21 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Данська компанія Lego повідомила про намір повністю позбутися від одноразового поліетилену в упаковці своїх товарів, а також виготовляти цеглинки та інші деталі своїх конструкторів з матеріалів, які повністю переробляються.

Так, за словами представників компанії, деякі з їхніх упаковок містять одноразовий пластик, який сьогодні не є екологічно безпечним або в деяких випадках не підлягає переробці. Ось чому керівництво приймає термінові заходи, щоб до 2025 року вся упаковка була екологічно безпечною, пише maximum.fm

Зараз упаковка кубиків Lego прозора, щоб споживачі могли бачити, які деталі є всередині. Проте, як зазначив віце-президент з екологічної відповідальності Lego Тім Брукс, з паперовими пакетами у дітей немає такої можливості, але при тестуванні вони виявили, що діти насолоджувалися моментом відкриття упаковки.

Згідно з планами компанії, до 2022 року данська компанія планує модернізувати своє виробництво таким чином, щоб звести до нуля викиди вуглецю і знизити споживання води на 10%. До 2025 року всі відходи виробництва будуть перероблятися, а не вирушати на звалище. До 2030 року компанія має намір відмовитися від використання пластика на масляній основі, а деякі комплекти вже виготовляються з пластику на основі цукрового очерету.

Читайте також: 5 обов’язкових кроків у догляді за шкірою обличчя восени

Loading...

Читайте также