Разделы:

lenovo vypustil naushniki

Новости

Lenovo представила абсолютно бездротові навушники

192

12:30, 3 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Lenovo разом із новим смартфоном Z5 Pro, представила абсолютно бездротові навушники – Lenovo Air. При цьому ціна доволі доступна – 43 долари.

Lenovo Air

Про це пише keddr.com.

Lenovo Air – це вакуумні навушники, які працюють на одному заряді до 3 годин. Вони складаються із 6-мм випромінювачів з графеновою діафрагмою, а також набором мікросхем з чіпом ІІ та модулем Bluetooth 4.2. Lenovo Air зберігають та заряджають у спеціальному кейсі, який оснащений акумулятором об’ємом 400 мАг і портом USB-C. Тож це може забезпечити до 10 годин автономної роботи без підключення до розетки. Навушники отримали захист від води та пороху за стандартом IPX5.

Lenovo Air можна придати у білому кольорі з сріблястим футляром і в чорному кольорі у футлярі морської хвилі. Як ми вже згадували, ціна таких навушників – 43 долари або 1200 гривень.

Новинка надійде у продаж 8 листопада.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.