Разделы:

para

За кордоном

Лесбійська пара з Японії планує 26 разів одружитися закордоном, аби привернути увагу до проблем ЛГБТ

71

15:30, 6 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Лесбійська пара з Японії планує одружитися 26 разів у країнах та окремих регіонах, які дозволяють одностатеві шлюби. Так дві японські студентки хочуть привернути увагу до прав ЛГБТ-спільноти у своїй державі, повідомляє hromadske.ua

21-річна Місато Кавасакі та 22-річна Маю Отакі розпочнуть свою подорож у березні 2019 року. Для цього вони навіть запустили власний сайт, де збирають гроші від тих, хто підтримує їхню ідею або хоче допомогти привернути увагу до проблем ЛГБТ.

Раніше ми повідомляли: Ученые нашли неопровержимые доказательства параллельного мира

Одружитися 26 разів дівчини хочуть за півроку. Почнуть з Великої Британії, звідки поїдуть країнами Європи, потім у Північну та Південну Америку й Південно-Африканську Республіку.

Зустрічатися пара почала в 2017 році. Місато Кавасакі оголосила про гомосексуальність лише коли вступила до університету. До того вона ніколи не зустрічалася з жінками, адже думала, це зробить її «ненормальною».

Після подорожі всім світом пара хоче організовувати зустрічі в Японії та ділитися досвідом. Також вони планують заснувати власну компанію, яка б займалася організацією весілля для сексуальних меншин.

У Японії на законодавчому рівні заборонені одностатеві шлюби. Однак японське місто Фукуока, в якому живе близько 1,5 мільйона людей, визнає такі шлюби, які були укладені закордоном.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.