Разделы:

kashel'

Здоров`я

Лікарі назвали найнебезпечніший симптом коронавірусу

275

11:00, 6 Февраль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Лікар імунолог-алерголог Володимир Болібок розповів, що навіть без температури задишка може свідчити про негаразди з легенями при коронавірусі. Такий симптом свідчить про термінову необхідність звернення до лікаря.

За словами фахівця, рахувати частоту дихання треба в спокої, оскільки, якщо у людини піднімається температура, їй в принципі стає важче дихати, пише maximum.fm

«Сіли в крісло, заспокоїлися, і просто дихаєте, рахуєте своє дихання. Для здорової дорослої людини частота дихання становить від 16 до 20 вдихів на хвилину. Якщо дихання частішає, це говорить про те, що розвивається дихальна недостатність», – сказав Болібок.

Лікар підкреслив, що задишка часто супроводжується тахікардією. «Якщо людина без температури має прискорений ритм серця і задишку, то це говорить про те, що треба бити на сполох, викликати лікаря, робити КТ (комп’ютерну томографію) легенів», – підсумував лікар. Якщо у вас спостерігаються симптоми важкої форми захворювання, негайно зверніться за медичною допомогою. Перш ніж відвідувати клініку або лікарню, зателефонуйте і попередьте про свій візит.

Читайте також: Эти четыре фактора могут резко снизить ваш иммунитет

Теги:

Loading...

Читайте также