Разделы:

pohmelie

Здоров`я

Лікарі назвали п’ять способів уникнути похмілля

493

16:00, 3 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Звичайно, найпростіший спосіб не стати жертвою похмілля – просто не вживати алкоголь. Але ж іноді бувають випадки, коли не випити щось «гаряченьке» просто не можна. Що варто зробити, щоб на ранок не страждати від головного болю і поганого самопочуття, читайте далі.

Алкоголь поступає в наш організм через шлунок, а отже, і боротьбу з похміллям необхідно починати з цього органу. Багато народних методів, а також офіційна медицина, рекомендують з’їдати перед походом на «гулянку» жирну їжу.

Також до першого способу уникнути похмілля належить використання молока. Можна перед походом на вечірку випити кілька склянок молока і з’їсти кілька ложок натурального меду. Те ж саме можна зробити і після «гулянки», перед тим як лягти спати.

Читайте також: П’ять ефективних способів побороти вечірнє переїдання

Молоко і мед допоможуть позбутися продуктів розпаду алкоголю.

Існує ще один народний метод – перед походом на захід випити сто грамів горілки або коньяку. За кілька годин така порція алкоголю вивітриться, але ось організм отримає певне «щеплення». Але такий спосіб суто індивідуальний, не кожному може допомогти.

Щитоподібна залоза, а точніше вироблювані нею ферменти, допомагають швидше вивести продукти розпаду алкоголю з організму. Щоб стимулювати роботу цього органу можна випити йодовмісні препарати. Але такі засоби повинні призначатися лікарем. Тому можна скористатися йодовмісними продуктами, тільки приймати їх потрібно за добу чи дві до заходу.

Є ще низка медичних препаратів, які можуть допомогти в боротьбі з похміллям. Наприклад, випитий за добу аспірин допоможе поліпшити роботу печінки. За 12 годин до застілля можна випити жовчогінні засоби, які також допоможуть впоратися з великою дозою алкоголю.

Перевіреним засобом вважається прийом до або після вживання алкоголю активованого вугілля. Його потрібно пити по одній таблетці на кожні 10 кілограмів ваги. Вугілля допомагає абсорбувати шкідливі речовини та швидше вивести їх з організму.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.