Разделы:

chaj

Здоров`я

Лікарі назвали вагому причину пити ромашковий чай

1465

12:00, 4 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Вживання ромашкового чаю може ефективно оздоровлювати організм людей з діабетом другого типу, заявили вчені. Цей напій може знижувати рівень цукру в крові, і саме тому його рекомендують регулярно пити, пише maximum.fm

У здатності ромашкового чаю зменшувати концентрацію глюкози в крові змогли переконатися автори спільного дослідження, британські фахівці з Університету Аберіствіт і їх японські колеги. Ці вчені висловилися про те, що людям, які страждають від діабету другого типу, буде корисно ввести у свій щоденний раціон ромашковий відвар. Крім того, чай з ромашки може бути ефективний для запобігання розвитку діабету.

Ромашковий чай сприяє зниженню рівня глюкози в крові, а також здатний боротися з ускладненнями, викликаними діабетом, – повідомили автори праці.

Для максимального оздоровчого ефекту напою вчені порекомендували пити його в кількості, що становить приблизно дві чашки на день. Ними було проведено експеримент, учасники якого, пацієнти з переддіабетом, протягом трьох тижнів щодня вживали саме по дві чашки ромашкового чаю.

Читайте також: Худеть с помощью красного перца: ученые рассказали о новой диете

Для переддіабету характерний стан постійно підвищеного рівня глюкози. Але в результаті курсу ромашкового чаю у більшості учасників експерименту рівень цукру в крові знизився на 25%. З’ясувалося, що вживання напою дає протизапальний ефект, завдяки якому знижувався ризик пошкодження клітин підшлункової залози, яке виникає при підвищеному рівні цукру в крові.

Крім того дослідники відзначили, що ромашковий чай може бути ефективним у боротьбі з такими ускладненнями, як сліпота, захворювання нирок, погіршення роботи нервової і серцево-судинної систем і гіперглікемія.

Теги:

Loading...

Читайте также