Разделы:

vrach

Здоров`я

Лікарі порадили, як уникнути теплового удару влітку

10

9:30, 13 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

У міру розвитку теплового удару у пацієнта виникає прискорене серцебиття, переривчасте дихання, запаморочення, нудота, м’язові судоми та сплутаність свідомості. Зрештою пацієнт може повністю втратити свідомість, пише Medikforum. Без медичного втручання тепловий удар може закінчитися летальним результатом.

Жертвами теплового удару можуть стати люди будь-якого віку, але частіше за все він вражає людей похилого віку, особливо після 70 років, тому що здатність нашого тіла остигати знижується з віком.

Крім того, багато поширених ліків, які використовуються для контролю артеріального тиску, судоми та психічних розладів, знижують здатність людини регулювати температуру. Ці ризики зростають ще більше, коли літня людина не знає про небезпечну аномальної спеки, не має у своєму будинку кондиціонера. Крім похилого віку, іншими факторами, що підвищують ризик теплового удару, є ожиріння, діабет і хвороби серця.

Ось три поради від лікаря зі США Габріеля Нілу, як запобігти цього потенційно смертельного стану:

1. Залишайтеся гідратованими. У спекотну погоду збільште споживання води й уникайте солодких напоїв і алкоголю. Якщо ваш лікар обмежив щоденне споживання води через серцеву недостатність або інший діагноз, залишайтеся на зв’язку з ним під час аномальної спеки, щоб уникнути медичних ускладнень.

2. Відпочинок. Не займайтеся спортом у найспекотніші години дня – зазвичай з 10 до 17 години – і розраховуйте на більш тривалий час відновлення після тренування, коли температура і вологість підвищуються.

3. Знайдіть прохолодне місце. Якщо почуваєтеся кепсько під час прогулянки, зайдіть до магазину. Прохолодне приміщення дозволить вам трішки освіжитися та знизити градус всередині себе.

Також допомагає:

  • носити легкий, дихаючий одяг
  • уникати перебування під прямими сонячними променями
  • окропити себе водою та сісти перед вентилятором
  • прийняти прохолодну ванну або душ
  • покласти холодний компрес на шию, пахви або голову.

Раніше ми писали про те, що врачи назвали сроки восстановления печени после алкоголя.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.