Разделы:

vrachi

Здоров`я

Лікарі пояснили механізм появи весняної депресії

157

20:30, 24 Март 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви зауважили, що у вас загострюється весняна депресія, цілком імовірно, що вам необхідно пройти медогляд. Виявилося, що цей тип депресій частіше розвивається при наявності хронічних захворювань та запалень в організмі, пише maximum.fm

Стан, який багато хто звик називати весняною депресією та занепадом сил, може бути сигналом організму про наявність серйозних захворювань.

Всі системи нашого організму пов’язані між собою. Тому депресія може свідчити про хронічне захворювання того чи іншого органу. Часто причиною психозу або апатії частково є проблеми з печінкою, жовчним або зі шлунком, – говорять експерт.

Коливання настрою може викликати низький рівень цукру в крові, це пояснюється тим, що дефіцит глюкози відбивається на роботі мозку, а також призводить до браку дуже важливого «гормону щастя».

Поширена причина порушення психоемоційного стану людини – порушення роботи щитоподібної залози, в якій виробляються необхідні для життєдіяльності та підтримки нормального стану гормони.

Читайте також: В Израиле разработали уникальный способ выращивания фруктов

«Депресія може проявитися у вигляді побічного ефекту під час прийому деяких лікарських препаратів. Уважно прочитайте аркуш-вкладиш препарату, який ви п’єте і якщо там вказані подібні побічні ефекти – проконсультуйтеся з лікарем, чи можна замінити цей препарат на менш агресивний», — порадили фахівці.

Важливо також пам’ятати, що шкідливі звички, особливо алкоголь, яким іноді «лікуються» під час поганого настрою, згубно впливає на нервову систему і з часом може спровокувати депресивний стан.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...