Разделы:

Lego

Діти

Лікарі проковтнули детальки Lego, щоб розвіяти страхи батьків (ВІДЕО)

15

8:15, 28 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Команда автралійських та британських дослідників на собі перевіряли, чи небезпечно ковтати детальки конструктора.

Раніше ми повідомляли: Регулярное употребление граната положительно сказывается на молодости кожи — врач

На таку ідею їх наштовхнули попередні дослідження. За їхніми даними, деталі іграшок – один з найпоширеніших предметів, які проковтують діти.

Це шалено лякає батьків, але зазвичай не шкодить здоров’ю малюка. Лікарі «вживали» як пігулки голови чоловічків з Legо. Потім – фіксували своє самопочуття, те, за скільки часу «вийшли» детальки, і чи болісним був похід в туалет.

Через кишечник медиків фігурка проходила за термін від 1,1 дня до 3 днів (в середньому 1,7 дня). Болісних відчуттів не було у жодного піддослідного лікаря.

Частина дослідників вживали проносне, щоб з’ясувати чи прискорить воно «повернення» детальки. Суттєвої різниці у термінах не виявили. Лікарі розмістили результати свого експерименту у різдвяному випуску Журналу педіатрії та дитячого здоров’я, де зазвичай публікують незвичайні чи навіть комічні дослідження.

Медики кажуть, сподіваються, що їхня робота заспокоїть батьків та змусить їх усміхнутися.

Водночас, нагадали: потрібно обов’язково звернутися за допомогою до лікарні, якщо дитина проковтнула гострий предмет, довший за 5 см або ширший за 2,5 см, магніти, монети, батарейки таблеткового типу або відчуває біль після проковтування стороннього предмету.  Також, варто поспішати до лікаря, якщо дитина не каже, що зникло у неї в роті.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...