Разделы:

ruki

Здоров`я

Лікарі розповіли, чому чоловікам варто звернути увагу на довжину своїх пальців

305

13:00, 8 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Медики, що представляють Національну службу охорони здоров’я Англії, розповіли про головні ознаки прогресуючого раку простати. Згідно з твердженням фахівців, довжина пальців пов’язана зі схильністю до захворювання.

При розвитку раку простати чоловік частіше ходить до вбиральні, у тому числі вночі. Випорожнення ускладнюється, процес проходить слабо або досить довго. Чоловіків турбує постійне відчуття повного сечового міхура. У сечі або спермі може бути кров. Але фахівці повідомляють, що ці ознаки не завжди свідчать про наявність раку, пише maximum.fm

Передумовами до онкології можуть бути не тільки похилий вік, зайва вага і генетика. Експерти провели випробування, під час якого з’ясували, що існує зв’язок між довжиною пальців і схильністю до захворювання. Експеримент підтвердив, у чоловіків з коротким безіменним пальцем ризик діагностування раку простати менший на 33%. Відповідно до твердження урологів, представники сильної половини людства, які мають високий ріст, схильні до хвороби на 19% більше.

Інший експеримент дозволив визначити, якщо у чоловіка є сини, то ризик виникнення онкології до 60% нижче. Це пов’язано з наявністю обумовлених генів на Y-хромосомі. Вони відповідають за розвиток онкології.

Читайте також: Чому краще не приймати гарячий душ

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.