Разделы:

frukti

Здоров`я

Лікарі розповіли, чому не варто їсти фрукти ввечері

110

16:00, 11 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Здавалося б, чим же можуть бути шкідливі для нас фрукти? Втім, їх корисно їсти тільки вранці та в обід. Натомість, ввечері від них бажано відмовитися, аби не ускладнити собі життя. Німецькі дієтологи пояснили, чому не варто налягати на фрукти ввечері.

Фрукти неймовірно смачні, наповнені цінними вітамінами, мінералами й антиоксидантами. Але в них є і багато фруктози – вона стримує втрату ваги, а також може привести до проблем з травленням, пише maximum.fm

ВИКЛИКАЮТЬ ПЕЧІЮ ВНОЧІ

Якщо у вас чутливий шлунок або ви схильні до печії, слід подумати, чи дійсно хочеться їсти кислі фрукти (ананас або яблуко). При печії шлункова кислота виходить зі шлунка і повертається у стравохід, це провокують кислі продукти. Печіння і відрижка посилюються під час сну.

Читайте також: Какие десерты восстанавливают нервные клетки

Порада: не лягайте спати відразу після вживання фруктів ввечері. Натомість спочатку трішки прогуляйтеся.

ЗДУТТЯ

Якщо їсти фрукти ввечері, тіло перетравлює їх вночі – і ви лежите без сну в ліжку з бурчанням у животі. Вони погано перетравлюються ввечері, залишаються в товстій кишці, починають «бродити», що призводить до здуття живота і проблем зі сном.

Клітковина має «темну сторону». Коли вона перетравлюється у товстій кишці, то руйнуються кишковими бактеріями. Гази виробляються як побічні продукти.

Якщо ж ви не можете відмовитися від вживання фруктів ввечері – віддайте перевагу тим, які містять мало цукру: грейпфрут, чорницю, малину або гуаву.

Теги:

Loading...

Читайте также