Разделы:

sup_hol

Здоров`я

Лікарі розвіяли міф про корисність супів

2508

21:15, 12 Декабрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Супи дуже популярні в усьому світі. Практично у кожного народу є свій суп. Борщ в Україні, Фо Бо у В’єтнамі, Том Ям в Таїланді… а чи такі вони корисні, якими ми звикли їх вважати?

Нас завжди вчили, що суп треба їсти кожен день. Зараз ситуація трохи змінилася, багато хто обходиться без супу по кілька днів і ось аргументи, які вони висувають, пише maximum.fm

По-перше, в супі дуже мало корисних речовин, бо вони руйнуються при тривалій термічній обробці. Експерти запевняють, що це не так. Варіння це один з найбільш сприятливих способів приготування продуктів. Крім того, корисні речовини залишаються в бульйоні.

По-друге, деякі противники супів стверджують, що з супом в організм потрапляє стільки речовин, що печінка і нирки не справляються. Це твердження теж не наукове. Дивно думати, що при варінні в продуктах з’являються додаткові речовини. Також невірно вважати, що в бульйонах залишаються небезпечні речовини, коли його готують з якісних продуктів.

І ще один аргумент противників супу – гарячі супи небезпечні, оскільки через їх високу температуру виникає ризик раку стравоходу або гортані.

Читайте також: Диетологи рассказали, кому полезно есть сыр

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.