Разделы:

proryv y medytsyni

Здоров`я

Лікарі засумнівалися в необхідності видалення гланд

291

13:30, 8 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Нове дослідження, проведене Бирмингемским університетом, показало, що сім з восьми випадків операції по видаленню мигдалин проводяться без необхідності.

Вчені з Інституту прикладних досліджень в галузі охорони здоров’я проаналізували електронні медичні записи понад 1,6 мільйона дітей у період між 2005 і 2016 роками, повідомляє Science Daily.

Читайте також Вчені з’ясували, які фрази найкраще запам’ятовує людина

Лікарі засумнівалися в необхідності видалення гланд

Медики виявили, що з 18 271 дітей, у яких були видалені мигдалини, тільки у 2 144 (11,7 %) операція була виправдана.

Більше того, лікарі встановили, що багато дітей, які можуть отримати вигоду з видалення мигдалини, не піддаються хірургічної операції. Вони виявили, що з 15 764 дітей, у яких спостерігалися посилені болі в горлі, які допускали тонзилектомiю, тільки 2,144 (13,6%) фактично пройшли її.

Дослідники виявили, що серед дітей, які пройшли  тонзилектомiю, лише 12,4% потерпали від проблем з горлом.

Дослідження показують, що цього недостатньо для виправдання хірургічної операції, тому що біль у горлі, як правило, проходить у будь-якому випадку.

Медики вважають, що операція по видаленню мигдалин часом може тільки нашкодити. І навіть у важких випадках лише в одиниць будуть видалені згодом гланди. Дослідники стверджують, що необхідно переглянути наше ставлення до тонзилектомiї.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...