Разделы:

lekarstvo

Здоров`я

Ліки, що можуть вбити: викрили банду, яка постачала фальсифіковані препарати для онкохворих

370

18:16, 12 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У Вінниці викрили банду, яка продавала неякісні препарати для онкохворих.

Раніше ми повідомляли: Медики рассказали, какие привычки убивают ваше сердце

В Україну незареєстровані у нас ліки нелегально потрапляли великими партіями з Росії, Туреччини та Індії, повідомила прес-служба СБУ.

«Оперативники спецслужби задокументували, що ділки налагодили постачання з країни-агресора великих партій незареєстрованих в Україні медичних препаратів для реалізації онкохворим. Товар, що надходив міжнародними поштовими відправленнями, «розповсюджувався» за сприяння лікарів регіональних онкологічних диспансерів. Співробітники СБ України встановили, що фальсифіковані ліки для потреб онкохворих також завозились зловмисниками з Туреччини та Індії», — повідомили у відомстві.

Перевозили та зберігали препарати з грубим порушенням умов зберігання. Контрабандні препарати розповсюджували через лікарів онкодиспансерів у Києві, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому та Вінниці. Під час обшуків правоохоронці вилучили сотні упаковок неякісних ліків.

Слідчі відкрили кримінальне провадження та проводять невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до злочину.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...