Разделы:

Дизайн без названия

шоу-биз

Зіркова ведуча розповіла романтичну історію знайомства з чоловіком

1027

18:30, 18 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Популярна українська телеведуча Лілія Ребрик поділилася романтичними спогадами знайомства зі своїм чоловіком хореографом Андрієм Диким. Про це вона розповіла у своєму блозі.

За 7 років подружнього життя знаменитості стали не тільки зразковою парою, але і батьками двох чарівних дочок — 5-річної Діани і 3-місячної Поліни.

Лілія Ребрик, яка перебувала на зйомках в Одесі, напередодні старту нового сезону «Танці з зірками» вирішила згадати, як починалася її романтична історія з Андрієм Диким.

«Після невдалих спроб станцювати з різними партнерами, я прийшла до керівництва і сказала, що хочу танцювати з Диким. На що мені відповіли: «Ти що, закохалася?» Я відповіла: «Дуже смішно». Ми до останнього не зізнавалися у своїх почуттях», — згадує Ребрик.

Телеведуча таки вийшла на паркет з Андрієм Диким і вони вперше станцювали запальне танго. Можливо цей пристрасний танець і зародив сильні почуття в обох зірок.

«Мені дуже подобалося поєднання наших прізвищ. На паркеті «Дикий Ребрик». Обоє спортсмени, обоє знаємо, що таке перемога, обоє вміємо працювати і йти до своєї мети. Ми не підозрювали, що вже через півроку не зможемо жити один без одного. А тоді, якби я знала, що Дикий стане моїм чоловіком, я б не розповідала йому так багато про себе в гримерці. Він про мене знає все», — жартує Лілія Ребрик.

Нагадаємо Настя Каменских анонсировала свою новую песню «LOMALA»

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...