Разделы:

jara

аномальне потепління

Липень цього року був найспекотнішим місяцем за всю історію

81

11:00, 15 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Липень 2021 року став найспекотнішим місяцем за всю історію спостережень. А вона, до слова, налічує 142 роки. Про це повідомило Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Загальна температура поверхні Землі й океану в цьому місяці перевищила на 0,93 градуса Цельсія середнє значення у XX столітті – ним вважаються 15,8 градуса. Попередній температурний рекорд був встановлений у 2016 році, нинішній показник вищий на 0,01 градуса.

У Північній півкулі температура і зовсім перевищила середнє значення на 1,54 градуса. У Європі й Азії побитий рекорд 2010 року. В цілому, липень 2021 року «перевершив сам себе як найспекотніший місяць з коли-небудь зареєстрованих», відзначили в NOAA.

«У цьому випадку перше місце – найгірше місце», – додав представник організації Рік Спінрад, натякаючи на очевидне свідчення глобального потепління та кліматичної кризи, якому днями присвятили доповідь експерти ООН.

Раніше ми писали про те, що врач рассказал, какие продукты стоит употреблять в жару для разжижжения крови.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.