Разделы:

Дизайн без названия (2)

В регионе

Люди у військовій формі побили 16-річну дівчину

1526

18:57, 20 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У Києві люди у військовій формі напали на 16-річну дівчину. Побили і бризнули їй в обличчя з перцевого балончика. За словами постраждалої, причиною нападу став її неформальний одяг. Інцидент стався в неділю, 19 серпня, близько о пів на третю дня.

Першим про цей випадок повідомив батько постраждалої Дмитро: «Напали на мою неповнолітню доньку. Серед білого дня, в людному місці, на Контрактовій площі. Нападників було троє, приблизно 20-річного віку, в напіввійськовому одязі. Дочка спілкувалася зі знайомими, одягнена була, як завжди, неформально: футболка з принтом, значки рок-груп, фарбоване пасмо волосся. «Борці за моральність» причепилися з ідіотськими питаннями. Навколишні обурилися і почали їх відтісняти. Один з покидьків вирвався і залив обличчя дочки з газового балончика».

В дівчини хімічних опік очей і розбита губа, їй пощастило, що вона була в лінзах, адже наслідки могли бути набагато гіршими.

«Хлопці в камуфляжних штанах підійшли і почали чіплятися. Спочатку це були словесні образи. Стали дошкуляти мені через символи фан-культури на моїй футболці. Зірвали з шиї кулон. Шоковані перехожі спробували їх відтіснити. Тоді один з них бризнув мені «перцівкою» в очі, і вони зникли, — згадує дівчина і додає — у них у всіх на сумках були нашивки «Правого сектора»: червоно-чорний прапор і білий герб України».

Я на кілька хвилин повністю осліпла. Друзі підвели мене до «Сільпо», щоб купити воду і промити мені очі. Добре, що я хоч би не встигла вдихнути газ, інакше був би ще опік дихальних шляхів. Хлопці бачили, що радикали, які на нас напали, начебто пішли зовсім в іншу сторону. Але коли ми сиділи біля «Сільпо», вони знову нас знайшли. Хлопець, який бризкав мені в обличчя з балончика, знову почав мене ображати. «Що це таке? — він з силою смикнув мене за пасмо. — Що за фарбоване волосся?Чому ти так одягаєшся ?!» Ударив мене кулаком в обличчя, розбив мені губу, після чого вони знову втекли».

З місця подій дівчину відвезли в лікарню.

На ситуацію вже відреагувала віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, закликавши керівників націоналістичних організацій почистити свої ряди: «Звертаюся до керівників таких організацій, як, наприклад, Нацкорпус: перевірте свої ряди і переконайтеся, що такі ганебні дії не роблять ваші представники, які вирішили, що мають право нападати на слабких і «не таких».

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...