Разделы:

maldivi

мальдіви

Мальдіви вводять новий податок для туристів: скільки потрібно буде ще заплатити додатково

115

10:30, 23 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Острови напередодні прийняли поправку до Податкового кодексу. Тепер всі, хто виїжджає з республіки, в тому числі і туристи, і місцеві жителі, будуть платити податок. Плату внесуть до вартості авіаквитка, пише Raajje.

Податок стягуватимуть замість авіазборів з усіх, крім дітей до двох років і осіб, що володіють дипломатичним імунітетом.

Пасажири економкласу будуть платити за виліт 30 доларів, а мальдівці – 12 доларів. Всім пасажирам бізнес-класу, незалежно від громадянства, потрібно буде додатково викласти по 60 доларів, пасажирам, які летять першим класом – 90 доларів. З пасажирів приватних літаків зберуть по 120 доларів.

Крім того, всі, хто вилітатиме з міжнародного аеропорту Велан (MLE), будуть платити збір для розвитку аеропорту у розмірі 25 доларів. Оплатити податок можна буде тільки в доларах США. Якщо такої можливості у людини немає, вона зможе заплатити цей збір через авіакомпанію. Зараз туристи на Мальдівських островах сплачують збір аеропорту у розмірі 15 доларів.

Раніше ми писали про те, що готель на Мальдівах запропонував необмежене проживання на весь 2021 рік.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.