Разделы:

megan markl

За рубежом

Мама Меган Маркл переїде до нового маєтку разом з герцогами Сассекськими

654

19:00, 26 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Герцоги Сассекські, принц Гаррі та Меган Маркл, вирішили покинути скромний котедж на території Кенсінгтонського палацу та оселитись в резиденції королеви у Віндзорі. Однак про самостійне життя вони лише помріють, адже у маєток переїде і мама американки – Доріа Редлан.

Читайте також В елегантному вбранні винного відтінку: Меган Маркл прийшла підтримати жінок

Принц Гаррі та Меган Маркл житимуть з мамою екс-акторки

Уже після новорічних свят принц Гаррі та його вагітна дружина Меган оселяться подалі від своїх родичів. За словами представників Кенсінгтонського палацу, пара прагне розпочати самостійне життя. Окрім цього, інсайдери розповіли, що між двома внуками королеви Єлизавети ІІ – Вільямом та Гаррі – виникли непорозуміння, відтак герцог Сассекський не хоче жити по сусідству зі своїм братом.

Водночас про самостійне життя пара поки може тільки мріяти. Все тому, що разом із герцогами Сассекськими у Віндзорі оселиться мама Меган Маркл – Доріа Редлан. 62-річна американка кілька місяців тому переїхала з Лос-Анджелеса до Лондона, щоб підтримати свою доньку у нелегкий час. Тепер же, коли Меган очікує на появу первістка, її мама не планує покидати зірку, а всіляко допомагатиме їй у підготовці до пологів та догляді за немовлям.

Як повідомляє The Daily Mail, герцоги Сассекські самі запросили Дорію переїхати разом з ними у новий маєток.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...