Разделы:

Sea View Resort

За кордоном

Мандрівнику загрожує два роки в’язниці за негативний відгук про готель

274

12:15, 29 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

На туриста з США подали в суд у Таїланді за негативні відгуки про місцевий готель. Американець ризикує провести два роки у в’язниці.

Американець Веслі Барнс у липні цього року написав низку негативних відгуків про курорт Sea View Resort на острові Ко Чанг у Таїланді. Один з його записів на сервісі TripAdvisor запостив на своїй сторінці в Twitter популярний блогер Річард Барроу, пише maximum.fm

Барнс звинуватив персонал готелю в «недружності» і «не зацікавленості в гостях». Згідно з тайським законодавством, представники готелю подали в суд на американця за наклеп. В країні дозволяється цивільне і кримінальне переслідування в подібних випадках. Туристу загрожує два роки в’язниці і штраф в розмірі 200 тисяч бат – майже 180 тисяч гривень.

Читайте також:Женщина не ест ничего практически год

Представники готелю звинуватив туриста у порушенні правил перебування на території готелю. Так, він прийшов в ресторан зі своїм алкоголем, що заборонено. При цьому гостю пішли на зустріч, дозволивши не платити 500 бат за порушення. Відзначається, що серед негативних відгуків про заклад також зустрічаються звинувачення в наявності цвілі в номерах і прихованих доплат.

Барнс провів у в’язниці два дні і був випущений під заставу. Деталі інциденту поки не повідомляються.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.