Разделы:

nikol kidman

За рубежом

Марго Роббі, Сірша Ронан, Ніколь Кідман та інші зірки знялися у незвичних образах

185

16:30, 7 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Знамениті голлівудські актори приміряли незвичні образи у фотосесії англійського фешн-фотографа Тіма Вокера. На його знімках постали зірки фільму «Марія – королева Шотландії», головний герой кінострічки «Богемна рапсодія», акриса, яка зіграла в «Аквамені» та інші актори голлівудського кіно. Про це повідомляє 24tv.ua.

Досвід примірювання цікавих образів та незвичних вбрань для голлівудських акторів не є чимось особливим. Вживатися в роль – це талант, завдяки якому вони стали знаменитими на весь світ. Однак цього разу шанувальники своїх улюблених акторів та актрис неабияк здивувалися, коли побачили їх у таких сміливих образах.

Читайте такожДе українські зірки прокидались після Нового року: кумедні спогади

Ніколь Кідман

49-річний англійський фешн-фотограф Тім Волкер втілив незвичайну ідею фотосесії в життя, запросивши до співпраці Ніколь Кідман, Марго Роббі, Сіршу Ронан, Клер Фой, Емі Адамс, Махершала Алі, Рамі Малека та Едді Редмейна.

Зірки голлівудського кіно постали у неординарних образах та незвичних вбраннях перед камерами фотографа, а їхні знімки з’явились на офіційній сторінці глянцю W magazine в Instagram.

Марго Роббі

Махершала Алі

Клей Фой Сірша Ронан

Рамі Малек

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также