Разделы:

Mars One

Наука

Маск обіцяє відправити на Марс мільйон людей

100

10:15, 21 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Засновник компанії-виробника космічної техніки SpaceX мільярдер Ілон Маск розповів про плани побудувати на Марсі до 2050 року місто з населенням 1 мільйон людей.

За його словами, в найближчі десять років SpaceX планує побудувати 1 тис. космічних кораблів багаторазового користування Dragon Crew (100 апаратів на рік), які сьогодні розробляють на заводі компанії в Техасі, пише maximum.fm

Маск зазначив, що має намір запускати на Марс в середньому по три кораблі на день, зробивши подорож на цю планету доступною для всіх. Передбачається, що корабель зможе одночасно приймати на борт до 100 людей і до 100 т вантажу. Крім того, для колонізації Марса щорічно будуть необхідні тонни будматеріалів, інструментів, продуктів і води. В цілому 1 тис. нових космічних кораблів гіпотетично може транспортувати на Марс близько 100 т матеріалів, уточнив Маск.

Читайте також: Вспышка вируса в Китае: как передается инфекция

Оскільки відстань між Землею і Марсом варіюється в залежності від їх орбіт, SpaceX планує відправити на Марс космічний корабель з пасажирами, коли дві планети будуть найближче.

Колонізація Марса  - фото 381060

Теги:

Loading...

Читайте также