Разделы:

nadzvichajniki

В регіоні

Масштабні навчання надзвичайників в столиці: як пройшов перший день (ВІДЕО)

176

15:20, 21 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Гучні сирени та аварійна техніка на вулицях. Жителів Києва та гостей столиці найближчими днями просять не лякатися — адже рятувальники проводять у місті масштабні навчання.

Персонал одного зі столичних заводів рятувальники сповіщають про надзвичайну ситуацію. За легендою навчань, стався витік п’яти тонн аміаку.

Читайте також У столиці планують облаштувати перехоплюючі парковки (ВІДЕО)

nadzvichajniki

Знову ж таки за легендою, у надзвичайній ситуації є постраждалий. Врятувати потерпілого, який уже надихався небезпечною хімією, — одне з першочергових завдань. Для цього пожежники спочатку утворюють водяну завісу, аби шкідливі пари не розповсюджувалися навкруги.

Умовного постраждалого виносять із приміщення та везуть до лікарні. Але рятувальники розуміють — у реальних умовах потерпілих може бути набагато більше. Саме тому залучили до навчань десятки фахівців.

Навчання мають мету відпрацювати реакцію служб в таких ситуаціях, як складні погодні умови, як витік аміаку, як в даному випадку, на хімічно небезпечному підприємстві, як пориви теплових мереж високого діаметру. До навчань залучено понад 50 одиниць техніки і близько 1000 людей.

Уся операція триває близько півгодини. Рятувальники полишають територію підприємства — навчання вони продовжать в одній зі столичних шкіл. Відточувати майстерність на різних підприємствах та установах столиці надзвичайники будуть ще сьогодні й завтра.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...