Разделы:

zhinka peremogla v lotereiu

За кордоном

Мати-одиначка з трьома дітьми виграла в лотерею

502

8:00, 7 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Після виграшу 51-річна Ларін Вест звільнилася, купила новий будинок і машину.

<p style="text-align: justify;">Фото: AFP</p>

Читайте також Американец потратит лотерейный выигрыш на покупку автомобиля жене

Одним з переможців другої за популярністю лотереї в США Powerball стала 51-річна мати-одиначка з штату Айова Ларін Вест. За правилами розіграшу, цієї жительці міста Де-Мойн, штат Айова, покладається половина від 688-мільйонного джек-пота, який був розіграний минулого тижня – другий квиток був проданий в штаті Нью-Йорк.

Варто зазначити, що другий переможець поки що про себе не заявляв. Та й Ларін ледь не позбулася своєї удачі – після розіграшу вона не могла знайти лотерейний квиток, який випав в машині її сестри. А коли виявилося, що вона відразу стала володаркою багатомільйонного капіталу, їй не повірили ні її три дочки, ні інші родичі.

«Всі думали, що я божевільна», – зізналася вона агентству Associated Press.

Варто зазначити, що вона отримає не рівно половину джекпоту, а лише 198,1 млн, оскільки вирішила отримати всю суму відразу, а не оформляти щомісячні виплати протягом 20 років.

Після виграшу вона вирішила покинути свою роботу – жінка працювала в організації, яка займається медичним страхуванням, – і вийти на пенсію. Крім того, вона планує купити новий будинок і поміняти свій автомобіль, який невідомі люди розбили після того, як стало відомо про її перемогу в лотереї.

Експерти стверджують, що її шанси на перемогу були 292 200 000 до 1.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...