Разделы:

IKEA

техно

Майбутнє настало: в IKEA дозволили розраховуватись часом

473

10:45, 17 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Відома фраза «час – це гроші» стала реальністю для мешканців міста Дубай, де в IKEA можна розраховуватись не лише валютою, а й хвилинами. Детальніше читайте далі.

Відома у світі компанія IKEA разом з рекламним агентством Memac Ogilvy запустила доволі незвичайний проєкт. У Дубаї тепер можна перетворити час у гроші, а також придбати за нього будь-які обрані товари у магазині, пише maximum.fm

Щоправда, є нюанс: враховується час тільки на дорогу до маркету. Він плюсується за всі останні поїздки до IKEA, а на цінниках вказана вартість у грошовій та часовій одиницях.

Майбутнє настало: в IKEA дозволили розраховуватись часом - фото 386347

Так у компанії вирішили подякувати всім своїм покупцям за те, що вони витрачають час та довго перебувають у магазинах. До слова, цінова політика у новенькій IKEA в Джебель-Алі також змінилась, адже власники зменшили ціни, враховуючи середню зарплатню в Дубаї. Відзначимо, що час будуть розраховувати завдяки Google Maps Timeline, а накопичення перетворюватимуть у валюту.

Читайте також: Вспышка коронавируса в Китае идет на спад

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.