Разделы:

McDonald's

Суспільство

McDonald’s може залишити студентів без роботи

311

9:45, 13 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Одна з найбільших у світі мереж ресторанів швидкого харчування McDonald’s має намір оптимізувати роботу своїх закладів і серйозно скоротити штат співробітників, замінивши їх роботами.

Компанія вже придбала стартап, що спеціалізується на технології розпізнавання голосу, і почала тестувати нову технологію в одному з ресторанів, пише maximum.fm.

McDonald’s придбала стартап Apprente Inc., який створив технологію розпізнавання голосу в ресторанній індустрії. Компанія має намір використовувати цю розробку для заміни живих співробітників, які приймають замовлення у клієнтів на автомобілях. Робот буде слухати відвідувача через домофон на під’їзді до каси й автоматично передавати замовлення персоналу на кухні.

Як повідомляється, розроблена Apprente система може швидше і точніше приймати замовлення, ніж живі співробітники. Як результат, це дозволить прискорити процес видачі та швидкість руху клієнтів. Таким чином McDonald’s може скоротити витрати на утримання співробітників, яких замінить роботами, і підвищити швидкість обслуговування, що в сукупності повинно привести до збільшення виторгу.

Нова система вже тестується в декількох ресторанах Чикаго. Щоправда, наразі персонал все ж стежить за її роботою і в разі потреби вносить корективи.

Читайте також: Берегите себя: названы первые признаки смертельной болезни

Loading...

Читайте также