Разделы:

Здоров`я

14:20, 10 Сентябрь 2018

1042

Медична реформа в дії: як працюють нові правила виклику швидкої (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

З 1-го вересня швидка допомога в Києві працює за новими правилами. Відтепер неабияка відповідальність лягає на плечі диспетчера, що приймає дзвінки, — він має вирішити, варто до вас направляти карету швидкої чи ні.

На вулиці просто на асфальті лежить людина. Таке повідомлення отримав диспетчер служби швидкої та невідкладної допомоги. Журналісти разом із бригадою номер 8, лікарем, фельдшером та водієм вирушили на допомогу. Пункт призначення — Центральний залізничний вокзал.

Усім небайдужим, хто викликає швидку, щойно побачить людину на асфальті, лікар Ганна Кобякова радить спочатку переконатися, що ця людина дійсно потребує медичної допомоги. Найчастіше достатньо розбудити невідомого та просто запитати в нього, як він почувається.

Аби таких, так би мовити, «холостих» поїздок у медиків було менше, в Києві вирішили реформувати систему швидкої допомоги. Пацієнту — коли йому зле — більше не потрібно самому вирішувати, куди телефонувати — до поліклініки чи викликати швидку. Достатньо набрати єдиний короткий номер 103, розповісти, що сталося, а диспетчер уже сам вирішить, хто приїде до вас — швидка чи сімейний лікар.

Раніше ми повідомляли Есть деньги — есть лечение: как работает медреформа в Украине

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также