Разделы:

koronavirus

Здоров`я

Медики описали типову жертву коронавірусу

884

8:15, 7 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Китайські медики вважають, що найбільш незахищеною групою пацієнтів при коронавірусі є чоловіки, старші за 50 років, які страждають хронічними захворюваннями.

Автори дослідження заявили, що більшість летальних випадків на перших етапах спалаху інфекції припало на частку пацієнтів чоловічої статі, старших за 50 років, які страждають неінфекційними хронічними захворюваннями, пише maximum.fm

«Це громадяни, які знаходяться в зоні ризику, з гіпертонією, ішемічною хворобою серця або діабетом», – йдеться в заяві фахівців. Висновки були зроблені на основі медичних записів 85 пацієнтів, які були на лікуванні і померлих у двох лікарнях у китайському місті Ухань у період з 9 січня по 15 лютого. Середній вік пацієнтів склав 65,8 року, на чоловіків припало 72,9 відсотка від кількості всіх інфікованих.

Відзначається, що найбільш типовими симптомами у жертв коронавірусу були лихоманказадишка і втома. З медичних записів хворих зрозуміло, що гіпертонія, ішемічна хвороба серця і діабет були найбільш частими супутніми захворюваннями. Понад 80 відсотків пацієнтів при надходженні мали дуже низький рівень клітин еозинофілів, кількість яких скорочується при гострих респіраторних захворюваннях.

Читайте також: Стало известно, как снизить опасность заражения коронавирусом на 99%

Теги:

Loading...

Читайте также