Разделы:

son

Здоров`я

Медики порадили, як зробити ваш сон міцним

1143

12:30, 16 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідження, спостереження і практика лікарів-сомнологів показують, що небезпеку порушень сну часто недооцінюють. Тим часом, з ними з віком стикаються практично всі люди.

Раніше ми повідомляли: Ученые выяснили, что влияет на быстрое старение мозга

Зокрема, є експериментальні дані про те, що відмова від піжами та сон голяка допомагають швидше засинати та роблять сон більш міцним. При такій свободі від стереотипів шкіра краще дихає, а тіло набуває більш низької температури – це і сприяє засинанню.

Також для якісного сну не варто вживати перед сном алкоголь. Наукові дослідження підтверджують, що навіть незначні дози алкоголю скорочують фазу глибокого сну.

alkogol

Учені стверджують, що здоровий сон властивий людям, які мають звичку лягати спати до опівночі. Крім цього дуже корисно вести щоденник. Виявляється, комплекс, коли рука робить запис, і при цьому людина виливає на папір нав’язливі думки та тривоги, – дає хороший антистресовий ефект, розслаблює та допомагає міцніше спати.

Якщо є проблеми зі сном, подумайте, чи не занадто багато кофеїну ви вживаєте. Спробуйте не вживати в другій половині дня ніяких продуктів і напоїв, що містять кофеїн.

kofe

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...