Разделы:

Olivkovoe maslo

Здоров`я

Медики пояснили, кому не варто їсти оливки

3829

10:00, 3 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Оливки багаті вітамінами і мінеральними сполуками, вони цілющі для різних органів і систем людського організму. Однак далеко не всім можна ними ласувати.

Оливки заведено вживати як самостійну страву, як холодну закуску, доповнення до салатів, піци, пасти, їх додають в гарячі страви, солянки, соуси і використовують як смачну прикрасу страв.

Попри всю користь оливок, ми не рекомендуємо вам їх є у великій кількості, вони містять багато солі і Омега 6-9. Пам’ятайте, якщо з’їсти 3-5 оливок на день – це користь, а ціла банка – вже шкода! Не варто вживати оливки у великій кількості, оскільки в основному люди їдять консервовані оливки, а вони дуже солоні, що може нашкодити здоров’ю. Оливкова олія не можна вживати при холециститі, бо вона має жовчогінні властивості, до того ж, людям, що страждають ожирінням, необхідно вживати її в помірній кількості через високу калорійність.

Крім того, з обережністю необхідно їсти і маслини, так звані чорні оливки, які насправді, є чорненими оливками, обробленими спеціальним розчином. Такий продукт також може завдати шкоди організму.

Читайте також: Названо самое опасное заболевание в мире

Теги:

Loading...

Читайте также