Разделы:

sahar

Здоров`я

Медики розповіли, чому не можна повністю відмовлятися від цукру

979

6:30, 12 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Не секрет, що надмірне вживання солодкого шкодить не тільки фігурі, але і всьому організму. Багато дієтологів рекомендують відмовитися від цукровмісних продуктів, щоб схуднути. Однак це може мати і деякі побічні ефекти. Про них, власне, ми й поговоримо.

Так, дефіцит цукру в організмі може привести до сумних наслідків. Солодощі містять не тільки цукор, а й необхідні для життєвої енергії вуглеводи, пише maximum.fm

За словами лікаря-дієтолога, якщо ми повністю виключимо солодке з раціону, наша фігура безумовно стане стрункішою. Однак такі зміни можуть спровокувати інші проблеми та навіть захворювання.

Так, наприклад, люди, котрі повністю відмовилися від цукру, частіше страждають на артрит і тромбозом. Крім того, відсутність солодощів у раціоні може привести до погіршення роботи головного мозку, а з віком навіть до проблем з пам’яттю. Також відмова від цукру сприяє виникненню захворювань печінки та селезінки. Не можна забувати і про наше настрої.

Продукти, в складі яких є цукор, сприяють виробленню гормону радості, тому той, хто харчується винятково «здоровою їжею», більш схильний до стресів і депресій, – заявляє експерт.

При цьому експерти зовсім не рекомендують захоплюватися тістечками та кондитерськими виробами. Однак шматочок шоколадки після обіду нікому не зашкодить, підкреслила фахівець.

Читайте також: Міфи про воду, у які саме час перестати вірити

Теги:

Loading...

Читайте также