Разделы:

medsestra

Здоровье

Медсестра показала, як поширюються мікроби, навіть якщо ви носите рукавички

707

10:45, 10 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Ретельно мийте руки – перша заповідь, яку принесла нам пандемія коронавірусу. З поширенням епідемії багато людей віддали перевагу страхуванню, використовуючи гумові рукавиці. Але, як виявилося, це зовсім не панацея, рукавички не замінюють миття рук.

Медсестра «Швидкої допомоги» з Мічигану (США) Моллі Ліксо попереджає: попри те що використовувати одноразові гумові рукавички у магазині, громадському транспорті або іншому людному місці – хороша ідея під час пандемії, потрібно не забувати про небезпеку так званого «перехресного зараження», пише maximum.fm

У відео, яке записала медсестра, вона використовує зелену фарбу для того, щоб показати мікроби. Навіть якщо ви одягнули рукавички, ви могли доторкнутися ними до зараженої поверхні в магазині, а якщо після цього взяли до рук смартфон або, що ще гірше, відповіли на дзвінок, притуливши його до обличчя, тим самим ви перенесли бактерії з рукавичок на обличчя або одяг. Все це наочно видно по зелених плямах фарби, які з’являються на обличчі і руках Моллі після закінчення її експерименту.

Читайте також: Протестировать на коронавирус всю страну невозможно — МОЗ

Правда, Моллі спеціально торкалася обличчя, але хто так не робив, випадково забувши всі приписи ВООЗ?

Так що Моллі Ликсо закликає: по-перше, не користуватися смартфоном у громадських місцях, а по-друге, все одно ретельно мити руки і обличчя після того, як ви повернулися з вулиці.

Loading...

Читайте также