Разделы:

mers

техно

Mercedes-Benz представив свій перший електросамокат

397

7:30, 23 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Автоконцерн Mercedes-Benz не перестає дивувати анонсами: іменитий автовиробник реставрує старі боліди, малює концепт-арти електрокарів у стилі ретро та навіть анонсує електросамокати.

Останнє – зовсім не жарт: у рамках Міжнародного автосалону у Франкфурті компанія представила новий для себе транспортний засіб – електросамокат E-Scooter, пише maximum.fm

За задумом автоконцерну, E-Scooter має стати не стільки заміною традиційному автомобілю, скільки його компаньйоном, і вирішити «проблему першої/останньої милі».

Читайте також: Не лише зайва вага: учені розповіли, чим загрожує офісна робота

Скажімо, користувач має у володінні машину, але живе за кілька кілометрів від стоянки. Як до неї добиратися? Зрозуміло, на електросамокаті. Те ж стосується і випадків, коли стоянка розташована далеко від робочого місця. Складний транспортний засіб без зусиль поміщається в будь-якому багажнику.

Самокат буде компаньйоном автомобіля - фото 356618

Самокат буде компаньйоном автомобіля

Представлений скутер, спроєктований німецьким вендором спільно з брендом Micro, увійшов в сімейство Mercedes-Benz EQ. Показаний на виставці прототип оснащений двигуном потужністю 240 Вт і розвиває швидкість до 20 км/год. На одному заряді самокат вагою 11 кілограмів може проїхати до 15 кілометрів.

Габаритні і гальмівні ліхтарі, а також спеціальна м’яка підвіска – в комплекті. У продаж E-Scooter надійде вже на початку наступного року. Вартість брендової новинки оголосять пізніше.

Теги:

Loading...

Читайте также