Разделы:

samokat

Авто

Mercedes представила електросамокат з ресурсом на 5000 км пробігу

436

12:19, 6 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Mercedes-Benz вивела на ринок електросамокат, який буде змагатися, серед іншого, з самокатами Xiaomi. Новинка називається EQ eScooter. Проєкт реалізовувався німецькою маркою у співпраці зі швейцарською компанією Micro Mobility Systems AG, яка має великий досвід роботи з електросамокатами.

За словами творців, EQ eScooter виготовлений з якісних матеріалів і сучасних комплектуючих. Він важить 13,5 кілограма, а вбудованої батареї LG місткістю 7,8 Агод вистачає на подолання відстані до 25 кілометрів. За рух електросамоката відповідає мотор потужністю 0,5 кВт, максимальна швидкість індивідуального транспорту – 20 км/год. Обидва колеса скутера підресорені, і це його ключова відмінність від більшості аналогів на ринку, пише maximum.fm

EQ eScooter може проїхати близько 5000 км без необхідності «капремонту».

В першу чергу, новинка орієнтована на власників автомобілів. Її мета – комфортна доставка водія у так званий останній кілометр (відстань між припаркованим автомобілем і пунктом призначення, до якого складно дістатися на машині в багатолюдному місті). Втім, EQ eScooter добре підходить і для перевезення в громадському транспорті, тому його можуть використовувати не тільки автомобілісти.

Читайте також: Підвіска Tesla Model S розвалилася на швидкості 200 кілометрів на годину

Mercedes представила електросамокат з ресурсом на 5000 км пробігу - фото 428867

Mercedes представила електросамокат з ресурсом на 5000 км пробігу - фото 428869

Mercedes представила електросамокат з ресурсом на 5000 км пробігу - фото 428870

Mercedes представила електросамокат з ресурсом на 5000 км пробігу - фото 428866
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.