Разделы:

merry popens

Кино

«Мері Поппінс повертається» разом із Емілі Блант та Меріл Стріп (ВІДЕО)

36

16:00, 17 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Новий фільм за участю Емілі Блант, Меріл Стріп та Коліна Ферта вийде на екрани кінотеатрів вже на початку 2019 року.

Читайте також 10 захватывающих фильмов с открытым финалом, которые оставят вас в раздумьях

Черговий римейк одного з найпопулярніших фільмів від улюбленої кінокомпанії Walt Disney Pictures з’явиться в кінотеатрах вже взимку 2019 року.

Перша екранізація «Мері Поппінс» відбулась в 1964 році. Всі діти світу закохались у няню-чарівницю, яка виконує будь-які бажання. Саме тому їй пора повертатись.

Мері Поппінс повертається

Над сюжетом нового мюзиклу працював відомий сценарист Девід Мегі. Він був двічі номінований на «Оскар» за «найкращий адаптований сценарій» («Життя Пі» і «Чарівна країна»). Результат співпраці кінокомпанії Walt Disney Pictures разом з популярним режисером модна побачити вже на прийдешніх новорічних святах.

Фільм «Мері Поппінс повертається» – це продовження попередньої кінокартини, у якій магічна няня з’явилась у сім’ї Майкла Бенкса у важкий період. Довгий час вона допомагала їм навести порядок у своєму житті, але коли діти виросли Мері попрощалась з родиною, ніби то, назавжди. Ось пройшло 20 років, а в родині Майкла мало що змінилось. Тому в їхньої рятівниця немає іншого вибору, як прийти на поміч. Поява магічної няні, яку зіграла талановита Емілі Блант, неабияк здивує сімейство Бланксів. Мері Поппінс допоможе їм знову повірити в диво.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...