Разделы:

Untitled design (1)

За кордоном

Мешканка Хорватії замість цуценят випадково прихистила шакалів

462

18:38, 30 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Мешканка Хорватії взяла до себе з розплідника трьох цуценят шакала, думаючи, що це бельгійські вівчарки.

Тільки через декілька місяців їй розповіли про цю помилку, коли відео з собаками з’явилося в мережі, передає Хроніка.інфо.

Однак жінка встигла настільки полюбити своїх вихованців, що не хотіла розлучатися з ними просто так. Вона продовжує виховувати їх і вважає, що шакали вже остаточно пристосувалися до життя серед людей.

Жінка на ім’я Марина, яка живе в Хорватії, вирішила взяти з розплідника трьох цуценят, не знаючи, що це зовсім не собаки. Співробітники розплідника «Фаун Кутіна» знайшли маленьких шакалів навесні, повідомляє medialeaks. Вони сиділи в ящику, який хтось залишив у полі. Хто посадив їх в цей ящик і звідки вони взагалі взялись в цій місцевості, досі невідомо. Тоді цуценят було п’ятеро, але двоє померли, а трьох інших вдалося врятувати. Марина назвала їх Альфа, Реа і Кіа.

У розпліднику вважали, що це цуценята бельгійської вівчарки. Співробітники дбали про них так само, як про інших собаках, і періодично постили в соцмережах новини про них — і до, і після того, як їх забрала Марина. Але в якийсь момент стало помітно, що цуценята поводяться не по-собачому: вони більше нагадували диких тварин. Марина показала їх місцевій організації зоозахисників, і там підтвердили: це не бельгійські вівчарки, а шакали. Але відпускати їх назад, в дику природу, не можна.

1535626622_schenki3

Справа в тому, що цуценята провели вже занадто багато часу серед людей. У них не було багатьох навичок, без яких шакал не виживе в своєму природному середовищі існування. Тому найправильнішим рішенням було віддати їх в зоопарк. Але Марина встигла прив’язатися до своїх вихованців і відмовилася з ними розлучатися, хоча того вимагав закон. Жінка настільки завзято відстоювала свою позицію, що виграла битву з бюрократією і стала першою людиною в Хорватії, кому офіційно дозволено тримати шакалів як вихованців.

За словами Марини, у кожного з шакалів (всі троє жіночої статі) свій унікальний характер. Альфа — головна серед інших. Коли вона їсть, Реа і Кіа до неї не наближаються. Реа любить вивчати все нове і красти речі. Вона часто залазить в кухонні ящики і тягне у господині шльопанці, туалетний папір і чомусь мобільний телефон. А Кіа найбільше обожнює забиратися куди-небудь вище і в будь-вузькі щілини.

Раніше ми повідомляли Пес выпал из корабля и проплыл 5 км до берега

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...