Разделы:

metiu makhonahi

За рубежом

Меттью Макконахі кардинально змінив імідж у новій комедії

92

22:45, 24 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Голлівудський красень Меттью Макконахі – один із тих акторів, який не боїться змінювати імідж задля ролі. Він майстерно перевтілювався у захисника та порушника законів, невиправного романтика та чоловіка, який не вірить у шлюб. Кожного разу Меттью Макконахі змінював свій імідж, пише 24tv.ua.

Цього разу голлівудський актор вирішив тріумфально повернутись до комедійного жанру. Меттью Макконахі зіграв одну з головних ролей у фільмі «The Beach Bum», режисером якого є Хармоні Корін.

Читайте також: Знаменита голлівудська актриса розповіла як бореться зі стресом

Меттью Макконахі

Перед глядачами він постане в образі хіпі. Меттю Макконахі відростив довге волосся, яке від природи у нього хвилясте. Невелика борода та яскраві костюми додадуть кінострічці гумору.

За сюжетом комедії «The Beach Bum», персонаж Меттью Макконахі намагається написати власну книгу віршів. Однак чоловік завжди потрапляє у кумедні пригоди, які зрештою намагається вирішити. Непересічну історію Меттью Макконахі допомогли втілити Айла Фішер, Зак Ефрон, Стефанія Оуен та інші актори. Прем’єра комедії запланована на березень 2019 року.

Голлівудський актор Меттью Макконахі в комедійній ролі

Меттью Макконахі змінив імідж для фільму

Loading...

Читайте также