Разделы:

Microsoft

Суспільство

Microsoft звинувачують у порушенні трудового кодексу

80

8:45, 25 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Китай – один зі світових лідерів у сфері IT, але це вимагає колосальних людських ресурсів. Багато компаній, щоб швидко досягти успіху, перейшли на так званий стандарт «996», що передбачає роботу з 9 ранку до 9 вечора шість днів на тиждень, пише maximum.fm

Співробітники Microsoft не витримали таких навантажень і створили на сайті GitHub (сервіс для хостингу IT-проектів) сховище 996.ICU зі скаргами на надмірну понаднормову роботу. За їх словами, такий графік може привести до того, що працівники опиняться у відділенні інтенсивної терапії.

Ця проблема торкнулася як штатних співробітників, так і фрілансерів Microsoft, – йдеться в одній зі скарг.

Згідно з китайським законодавством, людина не повинна проводити на роботі понад 40 годин на тиждень, а максимальна межа понаднормового часу – 36 годин на місяць.

Читайте також: Исследователи выяснили, почему нам снятся кошмары

Але, як з’ясувалося, Microsoft не єдина компанія, у якій нехтують трудовим кодексом у Китаї. На GitHub з’явився список з понад 150 роботодавців, у яких «нелюдські умови праці». Зокрема, це Alibaba, Huawei, ByteDance, DJI, Tencent, Vivo та інші.

Нещодавно місцеві браузери почали блокувати доступ до 996.ICU, і працівники IT-сфери бояться, що GitHub можуть зовсім закрити під тиском китайської влади.

Loading...

Читайте также