Разделы:

deti voda

Здоров`я

Міфи про воду, в які час перестати вірити

139

8:04, 2 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Безумовно, пити чисту воду треба постійно, щоб всі клітини організму функціонували без збоїв. Але існує величезна кількість помилкових фактів про воду, які варто спростувати.

Треба пити 8 склянок води на день

Це найпопулярніший міф про воду. Причому не існує ніяких наукових підтверджень того, що саме така кількість води добре впливає на здоров’я. Насправді ж норми споживання рідини індивідуальні і залежать від безлічі факторів: вашого віку, ваги, ступеня активності, температури повітря, пише maximum.fm

Це не так. Враховується вся отримана за день рідина, і не тільки в складі будь-яких напоїв (навіть алкогольних), але і продуктів (особливо супів, соковитих овочів і фруктів, і навіть в м’ясі є вода). У вигляді вільної рідини ми споживаємо близько 50-80% денної норми, решта надходить з їжі.

Вода допомагає схуднути

Цей міф теж кочує по сторінках журналів і газет. І в ньому є частка істини. Річ у тому, що іноді ми плутаємо відчуття голоду і відчуття спраги і думаємо, що хочемо їсти, коли насправді організм подає сигнал про зневоднення. У такій ситуації дійсно потрібно випити склянку води, і якщо голод відступив, то, найімовірніше, він був помилковим. У такому випадку вода захистить вас від отримання зайвих калорій.

Читайте також: Генетики выяснили причину женского долголетия

Loading...

Читайте также