Разделы:

mikrochip

За кордоном

Мікрочіп під шкірою: як діє нова мода у Швеції (ВІДЕО)

159

17:15, 3 Декабрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Замість гаманця, квитка на метро чи ключів від дому — мікрочіп під шкірою. Ось такий пристрій вже вживили собі понад три тисячі шведів. Науковці запевняють чіпи — інструмент майбутнього.

Читайте також Жителям Швеции вживили чипы под кожу: что это и как работает (ВИДЕО)

mikrochip

Підшкірний чіп — безконтактний цифровий ключ. Його вживлюють за допомогою спеціального пістолета між великим і вказівним пальцями. Така операція — звичайна справа в офісі цієї інноваційної компанії у Стокгольмі, яка безкоштовно пропонує своїм працівникам імплантувати мікрочіпи, розміром з рисове зернятко. Сама технологія далеко не нова, вона увійшла в ужиток ще 2015-го.

Подібні чіпи поширені у ветеринарії. Їх імплантують котам і собакам, щоб господарі могли скрізь їх знайти. Тепер це частина повсякденного життя все більшої кількості людей. З червня 2017-го першою у світі шведська залізниця дозволила пасажирам використовувати чіпи замість квитків.

Багато кого непокоїть те, що чіп може стати загрозою недоторканності особистих даних людини і її приватного життя. Однак шведи, які пройшли через чіпування, відзначають: ймовірне порушення їхніх прав не настільки важливе. Їх більше цікавить практичність і зручність.

 

Вчені зі шведського Університету міста Лунд пророкують чіпуванню велике майбутнє. І вважають — воно значно прискорить зростання економіки. Адже з таким імплантатом у руці щоденні операції можна буде здійснювати зручно і легко. Науковці сподіваються кількість охочих встановити собі мікрочіп під шкіру збільшуватиметься щороку, а середину століття Швеція може зустріти першою повністю цифровою державою.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...