Разделы:

В регіоні

14:30, 9 Сентябрь 2018

27

Мило з молока: як з інгредієнтами для мила експериментують в Україні (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Мило з чаю, вугілля, глини та кунжуту варять у Канаді. Виробники запевняють: такий мийний засіб допоможе не тільки очистити шкіру від бруду, а й усунути різноманітні проблеми, як-от: висипи чи подразнення. З інгредієнтами для мила експериментують також і в Україні.

Сім’я Бабіних із села Галайки вже 10 років розводить кіз. Сьогодні їхнє фермерське господарство налічує майже 200 довгоногих красунь зааненської породи, кожна з яких щодня дає до семи літрів молока.

Класичний спосіб миловаріння започаткували ще в Древньому Єгипті. Навари м’ясного жиру та рослинної олії кип’ятили, додаючи соду та сіль. Таку техніку використовують і на сучасних підприємствах, щоправда натуральні жири заміняють синтетичними, а щоб надати милу приємного запаху — додають комплекс хімічних речовин. На українській фермі суміш для мила швидше нагадує крем для тортів. Розтоплене вершкове масло Анна змішує з содою та молоком, додає пряні спеції й розливає по формочках. Іще одна особливість виробництва козиного мила: йому так само, як і сиру, необхідно доходити. Цей процес триває близько місяця.

Раніше ми повідомляли Насколько прибыльный улиточный бизнес в Украине: секретом поделилась семья львовян

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...