Разделы:

nalogi

Суспільство

Мільйонери з усього світу просять підвищити їм податки для боротьби з COVID-19

100

9:30, 16 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Напередодні саміту G20 група мільйонерів зі США і країн Західної Європи звернулася до лідерів країн Великої двадцятки з відкритим листом, в якому попросила уряди підвищити їм податки «негайно, суттєво і на постійній основі». Вони вважають, що такі заходи допоможуть побороти пандемію коронавірусу.

А тим часом у нашій країні намагаються зробити все для того, аби сплатити до держави значно менші податки, пише maximum.fm

«Ми будемо розгрібати наслідки цієї кризи кілька десятків років. Ще пів мільярда людей можуть опинитися за межею бідності. Сотні мільйонів людей втратять роботу у зв’язку з закриттям підприємств, деякі з них – назавжди. Вже майже мільярд дітей не ходять до школи, у багатьох з них немає доступу до ресурсів, необхідних для продовження навчання. і, звичайно ж, відсутність лікарняних ліжок, захисних масок і систем вентиляції легень є болючим і кожен день нагадує нам про неадекватних інвестиціях у системи громадської охорони здоров’я в усьому світі», – йдеться у документі під назвою Millionaires for Humanity («Мільйонери для людства»).

Зокрема, вони попросили збільшити податки на свої прибутки, аби допомогти економіці в цей непростий час.

«Ми не рятуємо хворих у реанімаціях, не водимо карети швидкої допомоги, які привозять постраждалих від COVID-19 людей у лікарні. Ми не наповнюємо полиці продуктових магазинів і не приносимо продукти… Але у нас є гроші. Багато грошей, – заявляють одні з найзаможніших людей планети і додають: на відміну від десятків мільйонів людей по всьому світу, нам не потрібно турбуватися про те, що ми втратимо роботу, дах над головою або здатність утримувати свої сім’ї. Ми не боремося з цією надзвичайною ситуацією на передовій і набагато рідше стаємо жертвами пандемії […] Людяність важливіше наших грошей».

Лист підписали 80 осіб, у тому числі спадкоємиця Walt Disney Co. Ебігейл Дісней, колишній керуючий директор інвестиційного фонду BlackRock Морріс Перл і інші мільйонери та мільярдери зі США, Великобританії, Німеччини, Данії, Нідерландів і Нової Зеландії.

Читайте також: В МОЗ назвали правила для обучения в школах с 1 сентября

Loading...

Читайте также